Redakcja

Portal tworzą lekarze, których pasją są podróże.

Łukasz Durajski (@doktorekwpodrozy)

Lekarz z wykształcenia, podróżnik z zamiłowania. Odwiedził do tej pory 50 krajów. Poznawał system ochrony zdrowia w Peru, Ghanie, Grecji, we Włoszech podczas zagranicznych staży. Studiował w Rzymie – Campus Bio-Medico. Przewodniczący Zespołu ds. szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Komitet Weryfikacyjny ds. Eliminacji Odry i Różyczki (WHO Europe).

Certyfikowany lekarz medycyny podróży.

Aleksandra Myszczuk (@lekarkawpodrozy)

Lekarka podróżniczka, udowadnia, że można pogodzić wymagający kierunek i wykonywany zawód z zainteresowaniami. Należy do ludzi nieumiejących usiedzieć w miejscu. Odwiedziła 34 kraje, w trzech z nich mieszkała, kształtując się i podpatrując funkcjonowanie ochrony zdrowia. Żywo zainteresowana medycyną podróży. Fotograf amator – od lat dzieli się zdjęciami z wypraw na swoim profilu na instagramie. Od niedawna prowadzi również bloga o tematyce podróżniczej (www.lekarkawpodrozy.pl).

Magdalena Dobrowolska (@doctor.in.travel)

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Rezydentka pediatrii w Klinice Gastroenterologii i Żywienia Dzieci WUM. Pasjonatka podróży i miłośniczka gór. Odwiedziła 32 kraje.

Natalia Strokowska (@vetnolimits)

Lekarka weterynarii, doktorantka SGGW. Odwiedziła 76 krajów, praktykowała, odbywała staże i wolontariaty na pięciu kontynentach. Prowadzi firmę Vetnolimits, jest doświadczonym nauczycielem i tłumaczem medycznego języka angielskiego. Uwielbia dalekie podróże z plecakiem śladami zwierząt oraz muzykę house i techno. 
Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych. 

Zdjęcia na blogu pochodzą ze strony pixabay.com (polecamy i dziękujemy)